Kontakt

biurko@wkazimierzu.pl
Kazimierz Dolny jest miasteczkiem kochanym nie tylko przez Kazimierzaków.  Kazimierz Dolny to synonim miejsca pięknego.
Strona "www.wKazimierzuDolnym.pl" jest serwisem, w którym informujemy o bieżących wydarzeniach w Kazimierzu. Jednak przede wszystkim znajdują się tu opowieści z przeszłości, wspomnienia, sylwetki Kazimierzaków i postaci związanych z miasteczkiem, zagadnienia związane z historią i lokalną tradycją, ale i różne, różne curiosa...
Serdecznie zapraszamy do galerii autorskich, do albumów ze zdjęciami, do oglądania obrazów na naszej stronie i do poczytania o tym, co w miasteczku piszczy.

Pod adresem
biurko@wkazimierzudolnym.pl
czekamy na uwagi i sugestie - za wszystkie będziemy wdzięczni.

z pozdrowieniami -

redakcja

 Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny

Wyszukiwarka

Aktualności

04.03.2021
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym są organizatorami tegorocznego
wydarzenia pt. „Kazimierz Kobietom" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Do projektu dołączyli również kazimierscy przedsiębiorcy, którzy na hasło „Kazimierz kobietom" oferują zniżki, bonusy lub prezenty.
M. in. Pizza Oregoana zaprasza z hasłem!
16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!

Strona 1 z 132  > >>